تحلیل و معرفی سریال و فیلم‌های‌ مطرح جهان

درباره کویین مدیا

شاید خیلی یادتون نباشه که قبل از همه‌گیر شدن شبکه‌های اجتماعی، تقریبا هر کس که حرفی برای گفتن داشت وبلاگی برای خودش راه می‌انداخت و اهالی مطالعه هم به تناوب به اونها سرمی‌زدند.  این روز‌ها اغلب ما، نظراتمون رو در بستر شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کنیم و حتی اگه اهل خوندن نوشته‌های دیگران باشیم، کانال‌ها یا صفحات نویسنده‌های مورد علاقه‌مون رو دنبال می‌کنیم.

ما اهالی کویین مدیا چند نفر دوست علاقمند به سینما، موسیقی، نقاشی و هنرهای تجسمی هستیم که مدتها در کنار هم فیلم دیدیم و سریال مبادله کردیم. همنشینی و هم‌کلامی با آدمهایی که اهل فیلم، سینما، تاتر یا موسیقی هستند به قدری لذت بخشه که دلمون می‌خواست دایره‌ی رفاقت و معاشرت با آدمهای همفکر و همدل رو گسترش بدیم. بنابراین کویین مدیا رو راه انداختیم تا با آدمهای هم‌سلیقه آشنا بشیم و از این فضای صمیمی و گرم برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه‌های سینمایی‌مون استفاده کنیم.

اگه شما هم مثل ما، خودتون رو با فیلم و موسیقی و سریال مشغول می‌کنید، این بار بیایید و شروع کنید به نوشتن… که منتظر خوندن مطالب خوب شماییم. کافیه به فرم تماس کویین مدیا سر بزنید و مشخصات خودتون رو بذارید تا باهاتون تماس بگیریم. اینجوری باهم آشنا می‌شیم و مطالبی رو که قراره برامون بفرستید به نام خودتون در سایت ثبت می‌کنیم.

 

همه‌ی ما یه نویسنده‌ی درون خوب داریم   😉

اگه علاقمندید که درباره‌ی فیلمهای منتخب کویین مدیا بیشتر بدونید، حتما پیج اینستاگرام ما رو دنبال کنید.

 

۵/۵